Hledáte společnost v oblasti dotačního managementu a veřejných zakázek. Společnost PROMEA s.r.o. působí především v Jihomoravském kraji, kde nabízí obcím, podnikatelům, zemědělcům, neziskovým organizacím, fyzickým osobám pomoc s realizací jejich projektového záměru.

Truhlářství Křiva L&P Mikulčice, okr. Hodonín - každou zakázku provádíme od grafického návrhu, přes výrobu, dodávku, až po montáž nábytku. Vyrábíme nábytek, vestavěné skříně, dětské pokoje a další.

Rodinný apartmán Ema nabízí ubytování ve Valticích, ve městě vína a lidových tradic.

Firma Roflex CZ s.r.o. vám nabízí cihlové obklady Elastolith, to je skvělý poměr ceny a designu. Tehlové obklady Elastolith dodáváme také na slovensko.

Ing. Beata Vájová nabízí realizace zahrad. Zaradní ráj to je zahradní architektura, kterou tvoří kosterní dřeviny především různé kultivary jehličnanů, doplněny listnatými dřevinami, trvalkami a letničkami.

Rodinné vinařství Bartoníkovi Mikulčice, to je dlouholetá rodová tradice prezentující typické malé slovácké vinařství orientované zejména na produkci maloseriových šarží vín.

Váš strukturovaný životopis je spolu s motivačním dopisem vaší první vizitkou, pro vašeho potencionálního zaměstnavatele. Pokud se vám nepodaří životopis správně napsat, ztrácíte šanci. Průvodní neboli motivační dopis je při hledání zaměstnání další z velice důležitých věcí v komunikaci mezi Vámi a Vaším budoucím zaměstnavatelem.

Roflex – fasádní studio - se zabývá tónováním interiérových a fasádních barev, tenkovrstvých fasádních omítek a mícháním dekorativních omítek.

Reality Filler - Realitní kancelář. Na základě nabídek svých klientů zabezpečujeme reality a finanční poradenství.

Stroje Lesák - Oprava stavebních a zemních strojů, kovoobrábění Naše firma se zabývá opravou a prodejem zemních a stavebních strojů typů UNC, UN, DH, LESNÍ, KOMUNÁLNÍ TECHNIKY, HYDRAULICKÝCH RUK, NOSIČŮ KONTEJNERŮ a HYDRAULICKÝCH ČEL.

Ubytování v Penzionu U Kostela Mikulčice - ubytování v rodinném penzionu.

Autolakovna Veselý - lakování osobních automobilů, užitkových automobilů, motocyklů – kapotáže, nádrže, technologických a konstrukčních celků.

Vinařství u sv. Kříže - rodinného vinařství U svatého Kříže, které je charakteristické svým osobním a rodinným přístupem – jak k vínu, tak i ke svým zákazníkům

Penzion Réva Vám nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování Valtice nedaleko historického centra města Valtice. Penzion Réva Valtice je nově zrekonstuovaný a jeho kapacita je 7 dvoulůžkových pokojů a jeden je s bezbariérovým přístupem.

Chystáte se navštívit město Hodonín, pak se Vám bude hodit náš tip na ubytování Hodonín, které vám nabízí penzion Mikulčice. Penzion se nachází nedaleko Hodonína v klidné slovácké obci Mikulčice. Mikulčice patří mezi turisticky vyhledávané lokality, zejména skrz folklórní tradice, výborná vína a národní kulturní památník – Slovanské hradiště v Mikulčicích.Doporučujeme: